nk slaven belupo - nk istra 1961 | hnl - hrvatska nogometna liga

Slaven Belupo – Istra 1961 1:1 | Koprivničanci i Puljani podijelili bodove u utakmici 23. kola HNL-a

Slaven Belupo i Istra 1961 odigrali su susret 23. kola Supersport HNL-a u petak, 16. veljače 2024. godine. A u ovom susretu koji se igrao Koprivnici na stadionu Ivan Kušek Apaš ova dva kluba podijelila su bodove – na kraju je bilo 1:1. No, poveli su gosti iz Pule u 38. minuti, kada je Petrusenko izveo udarac iz kuta, a Marešić glavom postigao svoj prvi ovosezonski ligaški pogodak.

Igrači Slaven Belupa su se pribrali i vratili u utakmici i vrlo brzo nakon početka drugog poluvremena izjednačili. Naime, u 54. minuti je akciju kroz sredinu obrane Istre 1961 na asistenciju Štrkalja dovršio Lepinjica. Ovom podjelom bodova Istra 1961 je ostala deveta, ali sada ima 22 boda, dok se Slaven Belupo poravnao sa šestoplasiranom Goricom, uz utakmicu više.

Ovo, 23. kola Supersport HNL-a, nastavlja se u subotu i nedjelju, 17. i 18. veljače 2024. godine. Prvo u subotu, 17. veljače, igraju Rijeka i Lokomotiva u 15 sati, dok u 17.10 igraju Rudeš i Hajduk. A kolu u nedjelju, 18. veljače, zatvaraju Osijek i Gorica te Dinamo i Varaždin. Više informacija o NK Slaven Belupu doznajte na klupskim mrežnim stranicama na adresi nk-slaven-belupo.hr.