hrvatska - portugal | oi tokio 2020

RUKOMET UŽIVO: Hrvatska i Portugal igraju susret 2. kola kvalifikacija za Olimpijske igre u subotu, 13. ožujka 2021. godine – gdje gledati prijenos?

Susreti 2. kola kvalifikacija za plasman na Olimpijske igre u Tokiju igraju se u subotu, 13. ožujka 2021. godine, a sastaju se Hrvatska i Portugal i Francuska i Tunis. Podsjetimo, samo će prve dvije ekipe iz skupine izboriti plasman na 32. ljetne Olimpijske igre. A Hrvatska rukometna reprezentacija je pod vodstvom novog izbornika Hrvoja Horvata kvalifikacije počela porazom od Francuske rezultatom 26-30 (15-12). S druge strane, rukometaši Portugala uvjerljivo su svladali Tunis 34:27. Ukratk, pred Kaubojima je važna utakmica koju moraju pobijediti ako žele ići u Tokio.

Što se tiče utakmice s Francuskom, Hrvatska je igrala sjajno 45 minuta. No, u posljednjih 15 minuta našim rukometašima igra je neočekivano pala. Spomenimo i da su u prvom dijelu Kauboji imali i do četiri gola prednosti, a u nastavku čak i +5. Domaćin je sve to nadoknadio u posljednjoj četvrtini susreta ubrzavši svoju igru.

A nakon izjednačenja, pet minuta prije kraja Francuska bježi na +2 (27-25), a tri i pol minute prije kraja na 28-25. Čupić je smanjio na -2, Štrlek je imao kontru za potpuni povratak, no nije zabio i Francuska je slavila 30-26. Dodajmo da su Francusku do pobjede predvodili Dika Mem i Kentin Mahe sa po pet golova, dok je Timothey N’Guessan zabio četiri gola. U hrvatskim redovima sjajan je bio Ivan Čupić sa 10 golova, Ivan Martinović je zabio pet, Luka Cindrić tri, a Igor Karačić i Domagoj Duvnjak po dva gola.

Gdje gledati prijenos i live stream utakmice Hrvatska – Portugal?

Utakmicu kvalifikacija između Hrvatske i Portugala možete uživo gledati u subotu, 13. ožujka 2021. godine, od 18.25 sati, na TV kanalu RTL Televizija. Dodajmo da se ova utakmica igra u Montpellieru u Francuskoj. Točnu satnicu prijenosa uživo doznajte niže u tekstu. A više vijesti o našim rukometašima doznajte na službenim mrežnim stranicama rukometnog saveza na adresi hrs.hr.

• 17.45 – uvodna emisija Vrijeme je rukomet: Kvalifikacije za OI
  • 18.25 – rukomet Hrvatska – Portugal (RTL)
  • 20.20 – nastavak emisija Vrijeme je rukomet: Kvalifikacije za OI
  • 20.55 – rukomet Francuska – Tunis (RTL2)

Prijenos uživo, video online ili livestream možete pratiti na svim dostupnim platformama. To su TV prijemnici, pametni telefoni, tableti, stolna i prijenosna računala, Android TV Box uređaji i Smart TV-i (pametni televizori). Ukoliko niste u mogućnosti gledati prijenos rukometne utakmice na televiziji, prijenos možete uživo slušati na Drugom programu Hrvatskog radija.