partizan - cibona | 3. kolo - aba liga - sezona 2024/2025

Partizan – Cibona 113-78 | Oslabljena Cibona nije imala nikakve šanse u susretu 3. kola ABA lige protiv Crno bijelih

Partizan i Cibona odigrali su u beogradskoj Soko Štark areni susret u sklopu 3. kola AdmiralBet ABA lige u nedjelju, 6. listopada 2024. godine. Ukratko, oslabljeni Vukovi nisu imali nikakve šanse kod Crno bijelih te su poraženi s uvjerljivih 113-78. Dodajmo, rezultat po četvrtinama je bio 34-20, 29-27, 28-19 i 22-12. Dodajmo, Ciboni je zbog bolesti nedostajalo nekoliko važnih pojedinaca, a kontakt sa suparnikom izgubili su već nakon prve četvrtine.

“Morali smo se dobro braniti jer su imali pet šutera na terenu. Očito nismo odradili dobar posao jer smo primili 19 trica. Kao Amerikanac uvijek nastojim izvući pozitivne stvari, a to je 49% šuta iz igre i 36%
pogođenih trica. Borili smo se, imali malo neuobičajenu postavu u drugom poluvremenu, ali smatram da su moji dečki pokazali dobro zalaganje. Iako smo izgubili, ponosan sam na svoje igrače i njihovu borbu te reakciju tijekom većeg dijela utakmice. Kada sam dolazio, znao sam da me čeka težak posao, ali unatoč svemu, mislim da smo večeras imali dobrih trenutaka”, rekao je Chris Thomas, trener Cibone. Više vijesti iz Cibone doznajte na klupskim mrežnim stranicama na adresi cibona.com.

“Poželio bih igračima Cibone koji su imali problema i koji nisu igrali utakmicu, njih trojici, da se što prije oporave te da budu zdravi i spremni za sve što ih očekuje u nastavku sezone. Također, želim se zahvaliti navijačima na sjajnoj atmosferi. Mislim da je utakmica bila izuzetno lijepa i da su igrači na terenu izgledali razigrano. Čestitke svima na svemu što su večeras postigli!”, dodao je Željko Obradović, trener Partizana.

VIDEO | Partizan – Cibona 113:78 (snimka susreta 3. kola ABA lige)